17 Lipiec 2018

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Gazety Parkiet pod tytułem "Czerwiec prawie tak jak I polowa roku”, według którego Baltic Cpital TFI S.A. osiągnęło największy procentowy wzrost aktywów od początku 2018 roku.

"W czerwcu najgorzej pod względem aktywów wypadały głównie te towarzystwa, które mają z tym problem od początku roku. I na odwrót – te, którym udało się w zeszłym miesiącu powiększyć portfel, robią to od stycznia.(...)" wiecej...

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie jakim obdarzyli Baltic Capital TFI S.A. powierzając nam swoje aktywa. Zapewniamy o dalszej konsekwentnej realizacji strategii inwestycyjnych, którym hołdujemy i którym Państwo powierzyli swoje pieniądze.

Baltic Capital TFI S.A. to polskie niezależne towarzystwo funduszy inwestycyjnych dynamicznie rozwijające się z bardzo mocnym i doświadczonym zespołem. Specjalizujemy się w zarządzaniu funduszami absolutnej stopy zwrotu i generowaniu wartości dodanej niezależnie od warunków rynkowych. Stawiamy na płynne i zdywersyfikowane klasy aktywów, co umożliwia nam właściwą reakcję w zależności od sytuacji rynkowej. Dzięki naszej konsekwencji i wiedzy, stale realizujemy przyjęte założenia inwestycyjne. W okresach dużych turbulencji rynkowych, chociażby takich jakie obserwujemy od początku bieżącego roku, potrafimy ochronić zainwestowany kapitał naszych klientów. To wszystko znajduję odzwierciedlenie w rosnących aktywach i coraz szerszej sieci dystrybucyjnej oferującej nasze rozwiązania.

Czerwiec prawie tak jak I połowa roku

Najczęściej czytane

Bezpośredni kontakt

Infolinia
 
Biuro
 

Marcin Wiński
Członek Zarządu
marcin.winski [at] baltictfi.pl